KEMER - KAŞ YAT TURU

Yurtiçi Gemi Turları|Yat Kiralama » Antalya Yat Turu|14 Gece 15 Gün Gemi Turları » Antalya Yat Turu

(Gruplar için)

Antalya Havaalanı’ndan Antalya Yat Limanı’na transfer.
1.Gün: Antalya Yat Limanı’nda konaklanmaktadır.

2.Gün: Kahvaltı sonrası demir alınır. Kemer Ayışığı Koyu’nda öğle yemeği, Olympos Plajı’nda yüzme molası ve gezinti - Adrasan’da akşam yemeği ve geceleme.

Sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanı’nda verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları’nı görmek için katılırlar. Tur dönüşü öğle yemeği ve Korsan magarasında yüzme molası verilir.

3.Gün: Gökkaya koyu: Bu koyda su sporları yapılabilir, akşam yemeğinden sonra ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence ve geceleme.

4.Gün: Kahvaltı sonrası Batık şehir Kekova - Simena Kalesi’nde gezinti ve öğle yemeği - Kaş Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

5.Gün: Kaputaş Plajı’nda yüzme molası - Kalkan Yat Limanı’nda akşam yameği ve geceleme.

6.Gün: Sabaha karşı demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadis’nde verilir - Ölüdenizde öğle yemegi - Tarzan Koyu’nda yüzme molası - Fethiye Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.
Kahvaltı sonrası hareket - Mersinli Koyu’nda yüzme molası ve öğle yemeği - Santi Nikolas Adası’nda akşam yemeği ve geceleme.

8.Gün: Sabah erkenden demir alınır ve kahvaltı Kalkan yakınındaki Fırnaz Koyu’nda verilir. Balıkçı koyunda yüzme molası ve öğlen yemeği. Akşam yemeği ve geceleme Kalkan yat limanında.

9.Gün: Kaputaş Plajı’nda yüzme molası - Limanağzı Koyu’nda öğle yemeği - Kaş Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

10.Gün: Kahvaltı sonrası Kaş Yat Limanı’ndan hareket. Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane Koyu’nda öğle yemeği.- İç Sıçak Koyu’ndan Aperlai Koyu’na yürüyüş. Üçağızda akşam yemeği ve geceleme.

11.Gün: Kısa bir yolculuktan sonra kahvaltı ve yüzme molası Karaloz Koyu’nda ve Çamlık koyunda öğle yemeği - Gökkaya Koyu’nda akşam yemeği ve eğlence.

12.Gün: Sabaha karşı çok erken demir alınır. Gelidonya da kahvaltı - Sazak Koyu’nda öğle yemeği - Porto Geneviz Koyu’nda akşam yemegi ve geceleme.

13.Gün: Kahvaltı sonrası Olympos Plajı’nda yüzme molası - Faseliste öğle yemeği - Kemer Ayışığı Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme.

14.Gün: Kahvaltı sonrası Sıçan Adası’nda öğle yemeği ve yüzme molası ve akşama doğru Antalya Yat Limanı’na giriş. Akşam yemegi ve geceleme.

15.Gün:  Kahvaltı sonrası Antalya Havaalanı’na transfer.